KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15482104
nr 1548 2104
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, "Klippformationer. Signerad, numrerad 12/100, daterad -79. Bildmått: 39x49,5, yttermått inklusive ram: 67x82
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:52:48
19/6 16:55:39
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt